پیام فرستادن

اخبار

November 21, 2023

درآمد تغییر در عرضه محصول جدید

خبر خوب! پروکت یک سری از سوئیچ های PoE IoT را راه اندازی کرد. اجازه دهید یک عکس برای بررسی سریع به شما نشان دهم. سوئیچ PoE از PC با رنگ سفید ساخته شده است.این رنگ سفید با بسیاری از دستگاه های شبکه در دفتر و در خانه ما مطابقت دارد. انتشار خوب گرما با سوراخ های تهویه برای اطمینان از عملکرد پایدار طولانی مدت

 

 

Product Photo

 


با یک منبع برق AC به DC در سطح 6 بهره وری انرژی. یا شما می توانید از آداپتور قدرت فعلی خود را اگر آن را به همان جک بشکه DC از 5.5 * 2.1mm. ما ایالات متحده، اتحادیه اروپا و دیگر کشورهای 'پلاک.این یک سوئیچ Gigabit PoE 4 پورت با پورت داده uplink RJ45 LAN است4 پورت PoE طراحی شده با عملکردهای OVP، OCP و SCP، می تواند قدرت را تحویل دهد و داده ها را به چهار 802.3af / at PD به طور همزمان منتقل کند.

 

Product cable

 

اکثر سوئیچ های PoE در بازار دارای پورت های USB-C نیستند، اما PROCET یک سوئیچ PoE جدید مجهز به پورت USB-C است که می تواند قدرت را به تلفن های همراه، تبلت ها و اکثر دستگاه های نوع USB-c ارائه دهد.به طور گسترده ای برای تجارت و خانه استفاده می شود. می تواند دوربین های IP ، AP های بی سیم و دستگاه های USB-C را تقویت کند. مناسب برای نیازهای عمومی استفاده های چندگانه. قیمت رقابتی بدون از دست دادن عملکرد.

 

 

Product diagram

اطلاعات تماس