پیام فرستادن

کنترل کیفیت

Creative Lianjie Network Technology Co., Ltd. کنترل کیفیت

تضمین کیفیت تولید:

PROCET همیشه بر روی محصولات منبع تغذیه PoE تمرکز می کند و راه حل های سیستم منبع تغذیه PoE درجه تجاری و صنعتی با قدرت های مختلف را به مشتریان ارائه می دهد.با 20 سال توسعه مداوم، ما تجربه غنی در محصولات PoE و بیش از 300 مدل محصول از جمله PoE تک پورت، PoE چند پورت، Lightning-PoE، PoE داخلی، IP67 PoE در فضای باز، DC PoE، PoE با دمای گسترده، داریم. PoE با قدرت بالا، PoE صنعتی، PoE فیبر SFP، نصب ریلی و دیواری DIN و نصب قطب و پلاگین دیواری PoE، شکاف PoE، توسعه دهنده PoE و غیره.

 

PROCET خط تولید کاملی دارد، تولید انعطاف‌پذیر، موجودی برنامه‌ریزی‌شده را متوجه می‌شود و می‌تواند به سرعت نیازهای مختلف درخواست محصول PoE مشتریان را برآورده کند.کارخانه گواهی ISO 9001:2015، ISO 14001:2015، OHSAS 18001:2007 را دریافت کرد.


همچنین، تمام PoE بر اساس الزامات CE/FCC/CCC، نوع قطعه گذشته از cUL/UL، SAA، PSE، BIS، KCC، RCM، گواهینامه NOM طراحی شده است.

با مفهوم تمرکز، کیفیت و نوآوری، Procet همیشه محصولات با کیفیت و خدمات مسئولانه را به مشتریان ارائه می دهد.در حال حاضر، محصولات PROCET در بیش از 60 کشور و منطقه در سراسر جهان فروخته شده است و به طور گسترده در زمینه های امنیت، ارتباطات، شبکه های بی سیم، صنعت و AoIT استفاده شده است.

 

PROCET به طور مداوم تحقیق و توسعه / نوآوری فناوری های اصلی را تقویت می کند، که جلوه مهمی از دستاوردهای نوآوری علمی و فناوری شرکت ها است.به طور مداوم پیشرفت کنید و پیشی بگیرید.در ارائه محصولات و خدمات بهتر به مشتریان پایداری کنید.

اطلاعات تماس