پیام فرستادن

تور کارخانه

Creative Lianjie Network Technology Co., Ltd. کارخانه

Beijing Chuangxinlianjie Network Technology Co., Ltd. (PROCET) در سپتامبر 2000 تأسیس شد و ما علامت تجاری PROCET را در همان سال به ثبت رساندیم، ما یک شرکت با فناوری پیشرفته هستیم و متخصص در توسعه فنی، تولید و فروش PoE (توان از طریق اترنت) هستیم. ) محصولات منبع تغذیه شبکه.

PROCET دارای یک تیم توسعه نرم افزار و سخت افزار و همچنین کارخانه خود ما است که در منطقه توسعه دریاچه Songshan، شهر Dongguan، استان گوانگدونگ واقع شده است.

در سال های 2003، 2009 و 2018، IEEE به ترتیب استانداردهای سیستم منبع تغذیه کابل شبکه 802.3af، 802.3at، 802.3bt PoE را منتشر کرد.محصولات سری POE استاندارد 3bt، بنابراین نیازهای منبع تغذیه پایانه های مختلف شبکه جدید را برآورده می کند.

این شرکت در سال 2003 شروع به توسعه مستقل برند PROCET خود با نام Power over Ethernet PoE کرد و به یکی از اولین شرکت هایی تبدیل شد که محصولات PoE را در چین توسعه داد.

در حال حاضر، PROCET دارای بیش از 200 مدل استاندارد است، از جمله PoE داخلی و خارجی مطابق با استانداردهای IEEE802.3af/IEEE802.3at/IEEE802.3bt، PoE درجه صنعتی، پورت فیبر نوری PoE، توسعه دهنده PoE، برقگیر PoE و غیره. محصولات با مقررات ایمنی بین المللی مطابقت دارند و گواهینامه های مربوطه را در بیش از 50 کشور و منطقه در سراسر جهان مانند CCC/CE/FCC/UL/PSE/BIS/SAA/KC دریافت کرده اند.

PROCET به مفهوم "تمرکز، کیفیت، نوآوری" پایبند است تا منبع تغذیه PoE با کیفیت پایدارتر و خدمات پاسخ سریعتر را به مشتریان خود ارائه دهد!

 

Creative Lianjie Network Technology Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0

 

اطلاعات تماس