پیام فرستادن

اخبار

November 27, 2023

10Gbps PoE، ارتقاء PoE سنتی

تقاضای بازار برای پهنای باند بالا روز به روز در حال رشد است. با شیوع فن آوری های نوظهور مانند واقعیت مجازی AR، واقعیت افزوده و پخش ویدیو 4K،ارتن سرعت بالا نقش حیاتی در مقابله با این فن آوری های نوظهور داردPoE 10Gbps ارتقاء فنی گگابیت سنتی اترن است در حالی که هزینه های موثر را حفظ می کند.تکنولوژی اترنت به طور مداوم برای مقابله با سرعت انتقال داده های بالاتر ارتقا می یابدبه روزرسانی های رایج انتقال داده شامل 10 Mbps Ethernet (10BASE-T) ، 100 Mbps Fast Ethernet (100BASE-TX) و 1 Gbps Gigabit Ethernet (1000BASE-T) ، به IEEE802.3bz5/10GbE امروز،می تواند انتقال سریعتر و قابل اطمینان تر داده ها را به دست آورد، حمایت از تقاضای رو به رشد برای برنامه ها و فن آوری های گسترده پهنای باند.

 

آخرین اخبار شرکت 10Gbps PoE، ارتقاء PoE سنتی  0

 

فناوری اترنت راه حل های مقرون به صرفه PoE 10Gbps را برای ساخت شبکه های با سرعت بالا فراهم می کند:

 

صنعت تولید 4.0: در محیط تولید، نظارت در زمان واقعی،ارتباطات بین تجهیزات اتوماسیون و ارائه سیستم اتوماسیون همه به اتصالات شبکه سریع و قدرتمند متکی هستند. 10 گیگابایت در ثانیه اترنت می تواند ارتباطات بی نقص بین ماشین ها را به دست آورد و فرآیندهای تولید کارآمد را فراهم کند. پهنای باند مورد نیاز و کاهش زمان توقف تولید.

 

ساخت اینترنت اشیا: دستگاه های اینترنت اشیا (IoT) و PoE 10Gbps می توانند تعداد فزاینده ای از دستگاه های متصل را در اختیار داشته باشند و از برنامه های کاربردی IoT با محرک داده مانند شهرهای هوشمند پشتیبانی کنند.خانه های هوشمند، و روشنایی هوشمند.

 

سیستم های نظارتی امنیتی: پیاده سازی 10 گیگابایت در ثانیه اترنت در سیستم های نظارتی امنیتی امکان پخش ویدیو با وضوح بالا و نظارت در زمان واقعی از دوربین های امنیتی را فراهم می کند.مي تونه تصويري با کيفيت بالا بدون از دست دادن کارايي شبکه پخش کنه.

اطلاعات تماس